Оберіть свою мову

Вхідні двері можна класифікувати за різними критеріями, наприклад, ціною, призначенням, стилем, класом зламостійкості і т.д. Розглянемо найпоширеніші параметри – тип матеріалу та спосіб відкривання.

Вхідні двері за типом матеріалу

Залежно від сфери застосування та вимог підходять різні матеріали. Найпоширенішими матеріалами для вхідних дверей є:

  • холоднокатана сталь
  • оцинкована сталь
  • МДФ
  • деревина
  • алюміній
  • пластик

Якщо дерев'яні двері є класичним виробом, то двері з металу, МДФ, алюмінію та пластику є більш сучасними. Однак вони також вражають функціональністю, зовнішнім виглядом та надійністю.

Вхідні двері металу та МДФ

Комбінація матеріалів з холоднокатаної сталі та МДФ відрізняється стійкістю та довговічністю, а також вражають дуже гарною теплоізоляцією.

Вхідні двері – це перше враження, яке складається у відвідувачів про ваш будинок. Він має бути не тільки безпечним та функціональним, але також виглядати стильно та привабливо. Вхідні двері зі МДФ і сталі відповідають цим вимогам завдяки своїй красивій МДФ накладці та міцному сталевому корпусу. Комбінація сталі та МДФ – це якісний зовнішній вигляд з гарною теплоізоляцією.

Вхідні двері їхнього металу та МДФ
Вхідні двері їхнього металу та МДФ

МДФ, покритий ПВХ плівкою – міцний та довговічний матеріал, що забезпечує стабільність та безпеку вхідних дверей. Це забезпечує тривалий термін служби вхідних дверей та знижує вимоги до технічного обслуговування в порівнянні з дерев'яними дверима. Поєднання МДФ та сталі з якісним наповненням вхідних дверей дозволяє покращити теплоізоляцію та сприяти енергоефективності. Це особливо важливо для мінімізації втрат тепла у будинку.

Вхідні двері з металу, як правило, дуже довговічні і витримують випробування часом протягом багатьох років, не показуючи жодних видимих ​​ознак зносу чи руйнування. Зазвичай достатньо регулярного чищення та періодичної перевірки ущільнень.

Переваги металевих вхідних дверей з МДФ накладкою:

  • якісний зовнішній вигляд дверей
  • дуже стійка до атмосферних впливів та відрізняється високою довговічністю
  • доступні в сучасному та класичному дизайні
  • великий вибір кольорів та декорів
  • дуже хороші показники теплоізоляції та хороша звукоізоляція
  • високий захист від злому та стійкість

У порівнянні з дверима із пластику або дерева комбінація МДФ та металу має переваги, особливо з погляду міцності та безпеки. Найважливішими критеріями для вхідних дверей є дизайн, безпека та теплоізоляція.

Щодо скління, можна використовувати високоякісне багатошарове скління. Крім безпечного скла, що ламінує, також можна використовувати декоративне скло. Декоративне скло з прозорими скляними смужками забезпечує трохи більшу конфіденційність і водночас покращує зовнішній вигляд вхідних дверей та створює привабливі відображення світла у вашому коридорі.

Стандартні розміри вхідних металевих дверей із МДФ накладками:

  • висота: 205-206 см
  • ширина: 86, 96 або 120 см

МДФ накладки відкривають можливості для творчого дизайну. Вони можуть бути доступні в різних кольорах та з різними малюнками, щоб налаштувати зовнішній вигляд вхідних дверей відповідно до особистого стилю та естетики будинку. Вхідні двері можна замовити у класичних кольорах, таких як антрацит та білий, або вибрати імітацію дерева, наприклад, золотий дуб та горіх.

Вхідні металеві двері з фрамугою або бічними панелями

Можна вибрати вхідні двері з бічними панелями для більш просторої та світлої вхідної зони. Також можна додати фрамугу для більшого світла. На ринку представлено безліч варіантів дизайну вхідних дверей, тому можна знайти ідеальну модель, яка відповідає ідеям практично будь-якого споживача.

Дерев'яні вхідні двері

Доступні породи дерева: сосна, дуб та ясен, які можна адаптувати на ваш смак за допомогою різних глазурів. Поверхні обробляються спеціальними фарбами та лаками та гарантують тривалий термін служби.

Дерев'яні вхідні двері завжди славилися хорошими тепло- та звукоізоляційними властивостями у порівнянні з металом та пластиком. Раніше дерев'яні вхідні двері виготовлялися у вигляді вхідних дверей з масиву дерева, а тепер в основному виготовляються у вигляді сендвіч-панелей, у профілі дверей є сталева вставка. Сталь надає додаткову стійкість дерев'яним вхідним дверям і не тільки запобігає викривленню дверей, але і підвищує її злостійкість.

Дерев'яні вхідні двері
Дерев'яні вхідні двері

Не всі дерев'яні двері однакові, тому двері виготовляються з різних порід деревини: сосни, ясена або дуба.

Сосна - недорога класика для дерев'яних вхідних дверей, оскільки порода деревини широко поширена і легко обробляється. Найпопулярнішою породою деревини для дверей останнім часом знову став дуб. Цей надзвичайно міцний сорт дерева не тільки надзвичайно стійкий до атмосферних впливів, але також має поверхню, яка витримує будь-яку обробку деревними консервантами. Основними причинами використання у вхідних дверях є його довговічність та стійкість до вологи. Гарний зовнішній вигляд та гарний екологічний баланс роблять дуб вінцем серед порід деревини.

Двері із сосни

Соснова деревина є найбільш поширеною та важливою європейською деревиною. Хвойна деревина м'якша та еластичніша, ніж інші породи. Завдяки невеликій вазі деревину сосни можна використовувати по-різному, що робить її ідеальною для виготовлення дверей. Деревина сосни має світлий колір від жовтувато-білого до червоного і під впливом світла набуває трохи темного жовтувато-коричневого відтінку.

Двері з ясеня

Ясен – важка та тверда порода деревини, доступна для виготовлення вхідних дверей. Завдяки хорошим властивостям проти негоди та шкідників ясен добре підходить для використання як вхідні двері. Серцевина дерев'яних дверей з ясеня від світлого до жовтого кольору.

Двері з дуба

Дуб – найкраща деревина для виготовлення вхідних дверей з масиву. Насамперед це пов'язано з його міцністю та довговічністю. Дуб дуже стійкий до атмосферних впливів та зовнішніх впливів, таких як волога, тому ідеально підходить для використання у вікнах та вхідних дверях. Дуб практично не деформується і дуже міцний. Оскільки це вітчизняна деревина, дерев'яні двері з дуба не мають такого серйозного впливу на навколишнє середовище.

Алюмінієві вхідні двері

Алюміній має чудові властивості матеріалу. Алюміній також має високоякісну ексклюзивну поверхню і практично не потребує догляду. Для оформлення кольорів доступні різні кольори.

Якщо вхідні двері повинні бути металевими, найкращим вибором буде алюміній. Легкий метал може замінити сталь як найпоширеніший метал в області вхідних дверей і є популярним будівельним матеріалом завдяки своїй міцності та простоті у догляді.

Алюмінієві вхідні двері
Алюмінієві вхідні двері

Природну теплопровідність алюмінію та пов'язані з нею найгірші ізоляційні властивості порівняно з деревиною можна компенсувати додатковим ізоляційним шаром та відповідним склінням. Однак можливе і поєднання дерева та алюмінію, щоб з цього матеріалу можна було створити якісні вхідні двері з покращеним значенням коефіцієнта теплопровідності та з більш високою теплоізоляцією.

Завдяки своїй міцній конструкції та інноваційному порошковому покриттю алюмінієві вхідні двері не тільки забезпечують відмінний захист від злому, а й витримують екстремальні погодні умови. Трохи більш висока ціна вхідних алюмінієвих дверей окупається у довгостроковій перспективі, оскільки завдяки складній багатокамерній системі вона гарантує відмінну теплоізоляцію вашого будинку.

Пластикові вхідні двері

Пластик відрізняється чудовими показниками теплоізоляції. Співвідношення ціна-якість немає собі рівних проти іншими матеріалами. Пластик може бути виконаний під дерево.

Завдяки сучасній багатокамерній профільній системі та сталевому армуванню пластикові вхідні двері тепер мають гарні ізоляційні показники та стабільність. Пластик також не вимагає догляду та візуально вражає завдяки спеціальним декоративним плівкам.

Пластикові вхідні двері
Пластикові вхідні двері

Фантастичне співвідношення ціни та якості при купівлі вхідних пластикових дверей можна ще більше збільшити за рахунок використання спеціальних профілів та дверних полотен.

Переваги пластикових вхідних дверей

Тепловий захист – одна з найважливіших функцій вхідних дверей. Оптимальний тепловий захист досягається за допомогою:

  • ізоляційне скління (за його наявності)
  • ущільнення
  • ізоляція по периметру

Пластикові вхідні двері мають бездоганні показники теплоізоляції. Це стало можливим завдяки складній багатокамерній системі у профілі дверей. У поєднанні з кількома ущільнювачами, широкою коробкою та багатошаровим склопакетом вхідні двері відповідають найвищим стандартам енергоефективності в будинку.

Сталевий осердя профілю не тільки запобігає деформації, а й підвищує захист вхідних дверей від злому. Незважаючи на подальший розвиток матеріалу, вхідні пластикові двері, як і раніше, залишаються найдешевшою альтернативою при покупці нових вхідних дверей. Крім того, зусилля, необхідні для обслуговування та догляду за пластиковими вхідними дверима, дуже незначні в порівнянні з металевими або дерев'яними вхідними дверима.

Вхідні двері із цинкованої сталі

Вхідні двері, виготовлені з комбінації холоднокатаної та оцинкованої сталі, є альтернативою вхідним дверям із МДФ накладками при встановленні на вулиці. Вони не бояться вологи та попадання прямих сонячних променів і не вимагають обов'язкового козирка. Вхідні двері з оцинкованої сталі заслуговують на увагу завдяки поєднанню безпеки, стилю та економічної ефективності. Використання оцинкованої сталі створює особливо міцні та довговічні двері.

Як і у випадку з іншими матеріалами, є різноманітні дизайни, в тому числі моделі зі скляними вставками. Доступність різних кольорів та оздоблень дозволяє адаптувати двері до індивідуального стилю та естетики будинку без шкоди для якості та функціональності.

Вхідні двері типу відкривання

Найпоширенішим типом вхідних дверей в Україні є одинарні двері. Свою назву вона отримала тому, що стулка дверцят шарнірно закріплена на дверному коробі, який нерухомо прикріплений до стіни. Вхідні двері на петлях можна навішувати ліворуч або праворуч і зазвичай вони відкриваються назовні.

Складні двері рідше використовуються як вхідні дверні системи. У цих дверях стулка складається в один бік, утворюючи прохідний отвір. Компактні розсувні двері найчастіше використовуються при вході на балкон або терасу. Оскільки вага стулки припадає не на 2 або 3 петлі, а розподіляється рівномірно, двері з розсувною функцією також можна використовувати для створення великих і важких дверей з вікнами, які роблять кімнати світлішими і відкривають чудовий вид на сад у приватному будинку.

Висновок

На більшості сайтів інтернет магазинів, які продають вхідні двері, є зручні фільтри, які допоможуть відсортувати каталог за безліччю різних параметрів. Не забувайте їх використовувати і ви точно підберете свої ідеальні двері.

Приклад такого каталогу вхідних дверей з фільтром тут.